Pomagamy Antosiowi

W internetowym serwisie siepomaga.pl pojawiła się zrzutka na jeszcze nie narodzonego Antosia Glubiaka, który niedługo przyjdzie na świat z chorym serduszkiem. Mamą Antosia jest pochodząca z Trzcińska-Zdroju Bożenka Nowaczyk. Zbiórka ma na celu zebranie 450 tyś zł na operację ratującą serduszko Antosia, w klinice w Munster u prof. Edwarda Malca. Antoś musi urodzić się pod okiem specjalistów od dziecięcych serduszek i zaraz po przyjściu na świat rozpocząć swoją walkę…

Nadzieję rodzicom dano tylko w Munster. Dla swojego synka zrobią wszystko, jednak sami nie dadzą rady zapewnić mu bezpieczeństwa i szansy na życie. Kwota operacji przerasta ich możliwości. Dlatego zwracamy się do wszystkich ludzi dobrego serca, o pomoc w walce o życie i zdrowie małego Antosia. Pieniądze można wpłacać na konto zbiórki, a także będzie można wrzucać swój grosik do puszek, które staną przy okazji miejskich uroczystości.

Na Facebooku jest też grupa wsparcia gdzie można licytować różna przedmioty przekazane przez ofiarodawców. Razem możemy czynić dobro, które wraca. 

LINK DO ZBIÓRKI——->>>>TUTAJ