Przeskocz do treści

Edukacja na wakacjach – “Bezpieczny bądź!”

12 lipca 2016r. Biblioteka w Stołecznej gościła panią Monikę Baranowską- pracownika KRUS-u w Chojnie, która przyjechała na spotkanie z dziećmi spędzającymi wakacje na wsi. Poświęcone było niebezpieczeństwom czyhającym na dzieci i młodzież   w czasie żniw, prac na polu i w zagrodzie. Pani Monika uczulała, na co należy zwrócić uwagę organizując sobie zabawy na wsi, czego unikać i jak przeciwdziałać wypadkom.

2015-07-15-a112 lipca 2016r. Biblioteka w Stołecznej gościła panią Monikę Baranowską- pracownika KRUS-u w Chojnie, która przyjechała na spotkanie z dziećmi spędzającymi wakacje na wsi. Poświęcone było niebezpieczeństwom czyhającym na dzieci i młodzież   w czasie żniw, prac na polu i w zagrodzie. Pani Monika uczulała, na co należy zwrócić uwagę organizując sobie zabawy na wsi, czego unikać i jak przeciwdziałać wypadkom.

Były rozmowy o przypadkach złamań, skaleczeń, stłuczeń a nawet utonięć i zgonów w wyniku nieszczęśliwych wypadków i braku zdrowego rozsądku. Dzieci dostały kolorowanki tematyczne, które chętnie pokolorowały. Tak utrwaliły zdobytą wiedzę.

Zobacz więcej zdjęć na naszym FanPage

B.M.

Dodaj komentarz